PŘÍSTROJE

Profesionální ultrazvukova špachtle

Kosmetická ultrazvuková špachtle Vám zajistí, že Vaše pleť bude dokonalá. Zašedlou barvu a unavený výraz obličeje způsobují především nečistoty uloženy hluboko pod kožní škárou. Právě tyto nečistoty neodstraníme pouhými kosmetickými přípravky a krémy, protože ty čistí pleť pouze povrchově. Profesionálni ultrazvuková špachte si s tímto problém hravě poradí, neboť je dostatečně účinná a přesto šetrná k pleti. Pracuje na bázi vysokofrekvenčních vibrací. Odstraňují uložené nečistoty a intenzivně regenerují pokožku do hloubky. Pleť poté vypadá svěže a zdravě. Spustí se tím metabolismus pleti a její prokrvení. Zpřístupní se tím přísun živin a vody do nitra pokožky, pleť se tak stává dokonale hydratovanou. Profesionální Ultrazvuková špachtle odstraňuje povrchové odumřelé buňky (tj. tzv. peeling) a poskytuje kompletní regeneraci kůže. Zároveň slouží jako prevence proti akné, protože umožňuje postupné odstraňování podkožního mazu a tudíž i skutečnou příčinu vzniku akné.

Ozonizér

Ozonizér je speciální vysokofrekvenční přístroj se skleněnými trubicemi – elektrodami, naplněnými vzácnými plyny, většinou argon (červená barva) anebo neón (modrá barva), svítí světlo modro – fialovou barvou. Pomocí střídavého přímého proudu přístroj ovlivňuje nervové zakončení v těle, čím se zlepšuje prokrvení a vzniká ozón, který má dezinfekční a léčivé účinky. Generované teplo vytváří relaxační a uspokojující účinek. Má antiseptické a dezinfekční účinky. Jeho používaní zlepšuje, prokrvuje, zpevňuje a dezinfikuje pokožku. Ozonizér pomáhá při problémech jako jsou: • akné • rozšířené póry • mastná pleť • zjizvená pokožka • vypadávání vlasů • lupiny • vrásky • bolesti hlavy • nespavost

Galvanická žehlička

Galvanické vlny vytváří slabé elektrické pole mezi povrchem pokožky a povrchem přístroje. Dočasně ruší kožní bariéru a na základě principu přitahování protikladů odstraňuje nečistoty usazené hluboko v pokožce, léčí akné, hydratuje a bílý pokožku, odstraňuje vrásky. Galvanická terapie podporuje buňky, aby vstřebaly až o 10x více výživných látek, jako při aplikaci výživy manuálně. Kladná elektroda galvanické terapie může vytvořit kyselinu, která má uklidňující účinek na nervy, zmenšuje póry, zmírňuje zarudnutí. Využívá se zejména při léčbě akné a na alergické reakce pokožky. Negativní elektroda galvanické terapie vytváří alkalickou reakci, která podporuje krevní oběh, posiluje a zároveň zjemňuje tkáňové vlákna. Negativní ionty jsou vhodné pro ošetřování suché pokožky, stárnoucí pokožky a pokožky s pomalým metabolizmem.  Ultrazvukové ošetření s galvanickou žehličkou na pleť, díky masážní funkci, mění kapacitu a pohyb každé buňky. Tato funkce, nazývaná také masáž buněk, stimuluje a přizpůsobuje cytomembrány, zvyšuje propustnost pokožky. Navíc zvyšuje teplotu v hlubších vrstvách pokožky o 0,5 ˚C – 1 ˚C, čímž podporuje vstřebávání výživy, zrychluje metabolismus a regeneruje a posiluje tkáně.

Fotónová léčba

BIO červené světlo se používá na bělení pokožky a na odlehčení pleti po sportovní aktivitě. Dokáže obnovovat poškozenou pleť, odstraňuje jemné i hlubší vrásky, zmenšuje póry a především stimuluje tvorbu kolagenu. BIO Modré světlo dokáže snižovat tvorbu zánětů a léčit akné, odstraňuje jizvy a eliminuje bakterie. Zelené BIO světlo působí na pokožku uklidňujícím efektem, zmirňuje napětí a neutralizuje pokožku.