KOSMETIKA

PAYOT

Značka PAYOT vznikla díky mimořádné vizi výjímečné ženy Nadi Payot. V roce 1913 se jako první žena své generace stala lékařkou a záhy se rozhodla vložit svůj um a odborné lékařské znalosti do služeb ženské krásy. Díky přátelství s baletní hvězdou Annou Pavlovovou pochopila, že péči o pleť je třeba věnovat mimořádnou pozornost. Jestliže si lidské tělo může díky cvičení uchovat pružnost a svěžest, proč by totéž nemohlo platit i o obličeji? Jako jedna z prvních pochopila, že žena je krásná, pokud se dobře cítí ve svém těle. Vytvořila obličejovou gymnastiku působící léčebně a zároveň preventivně, kterou učila své klientky. Nechala se inspirovat taneční choreografií a v roce 1920 vytvořila proslulou techniku modelace obličeje pomocí 42 pohybů, která do dnešních dnů zůstává vizitkou veškeré profesionální péče firmy Payot. Péče o pleť od firmy Payot přináší absolutní potěšení díky svému propojení inovačních složení vzešlých z nejnovějších technologických postupů, které respektují pokožku a smyslového vnímání ať už jde o vůně, barvy či složení přípravků

MONTEIL

Značka MONTEIL je proslulá svým zaměřením na anti-aging péči, díky které ženská krása přetrvává po celý život – bez ohledu na věk. MONTEIL je úspěšným partnerem salonů krásy a kosmetických obchodů ve více než 30 zemích světa. Hlavním cílem všech produktových řad MONTEIL je zachování mladistvě vypadající pokožky v každém věku. MONTEIL snímá z moderní ženy tlak vypadat při každé příležitosti dokonale, protože jí umožňuje cítit se sebejistě a být krásná v každém období jejího života. Odkaz Germaine Moteil, která vnímala krásu jako kombinaci přirozeného charismatu, osobního stylu a odborné kosmetické péče je i dnes určující pro filozofii značky MONTEIL. Kombinace, kterou si každá žena volí sama a která ji učiní jedinečně krásnou. Její spokojenost, záře její duše a vnitřní krásy společně tvoří její jedinečný osobní charakter. Nehledě na to, v jaké fázi svého života se nachází, nabízí jí MONTEIL účinnou péči pro optimální spokojenost a vitalitu, které se časem neztrácí, ale naopak zrají v síle i charakteru. MONTEIL využívá zásadně bioaktivních, přírodních a vysoce aktivních ingrediencí bezkonkurenční kvality v optimálně vyvážených koncentracích. Rozmanitým synergickým účinkem vhodných ingrediencí a jejich působením ve všech vrstvách pokožky je dosaženo dokonalého účinku.

Medik8

Britská značka sídlící v Londýně, která se zaměřuje na výzkum nových technologií pro výrobu kosmeceutik. Tato značka je populární po celém světě a je známá svými kvalitními výrobky a vysokou účinností. Medik8 nabízí účinná séra, krémy pro řešení různých kožních problémů a také speciální derma válečky Derma válečky Medik8 patří mezi nejkvalitnější na trhu, jejich hroty jsou vyrobeny z kvalitního titanu a navíc jsou z důvodu sterility a lepší efektivity pozlaceny.